I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Reja w Jędrzejowie

Wczytuję...

flagi

Społeczność Liceum

Opublikowano: 02-02-2018

I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Reja w Jędrzejowie stanowi społeczność: uczniów, rodziców, nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi szkoły. Środowisko Liceum w szerszym zakresie współtworzą także emerytowani nauczyciele i pracownicy szkoły, absolwenci i przyjaciele szkoły, osoby, organizacje oraz instytucje współpracujące ze szkołą. Wspólnotę Liceum wzmacniają także organizowane  w miarę regularnie spotkania absolwenckie. Zgodnie ze Statutem Liceum: nauczyciele tworzą Radę Pedagogiczną, reprezentację rodziców uczniów stanowi Prezydium Rady Rodziców, z kolei uczniowie są reprezentowani przez Prezydium Samorządu Uczniowskiego. Poszczególne kolegialne organy szkoły wykonują swoje zadania przy wsparciu Pracowników Administracji i Obsługi Szkoły. Organem prowadzącym szkołę jest Powiat Jędrzejowski, a organem nadzoru pedagogicznego Świętokrzyski Kurator Oświaty.

Rada Pedagogiczna

  1. Wojciech Zwierzchowski – nauczyciel historii / wiedzy o społeczeństwie / dyrektor szkoły;
  2. Iwona Lechowicz – nauczyciel języka francuskiego / języka włoskiego / wicedyrektor szkoły;
  3. Tomasz Banach – nauczyciel wychowania fizycznego;
  4. Barbara Ciesek – nauczyciel języka polskiego / wychowawca klasy II a;
  5. Dorota Dawid – Fatyga – nauczyciel języka polskiego / wychowawca klasy III d;
  6. Małgorzata Drabiszewska – nauczyciel biologii / edukacji dla bezpieczeństwa;
  7. Aleksandra Gołąb – nauczyciel języka polskiego / informatyki / wychowawca klasy I c;
  8. Anna Jankowicz – nauczyciel matematyki;
  9. Ewelina Jaros – nauczyciel wychowania fizycznego;
  10. Małgorzata Jędrychowska – nauczyciel języka angielskiego / wychowawca klasy II d;
  11. Agnieszka Koniarz – nauczyciel matematyki / wychowawca klasy I g;
  12. Anna Kośmider – nauczyciel – bibliotekarz;
  13. Tomasz Kot – nauczyciel historii / wiedzy o społeczeństwie;
  14. Aneta Kowalska – nauczyciel – zajęcia rewalidacyjne;
  15. Edyta Krzysztofik – Radek – nauczyciel – pedagog szkolny;
  16. Małgorzata Lech – Kwiecień – nauczyciel fizyki / wychowawca klasy I b;
  17. Katarzyna Leśniewska – nauczyciel matematyki / wychowawca klasy I d;
  18. Andrzej Ligenza – nauczyciel religii;
  19. Małgorzata Motyczyńska – nauczyciel języka angielskiego / wychowawca klasy III c;
  20. Janusz Olszewski – nauczyciel geografii / wychowawca klasy II b;
  21. Agnieszka Osińska – nauczyciel języka angielskiego / wychowawca klasy I h;
  22. Dariusz Osiński – nauczyciel wychowania fizycznego;
  23. Joanna Ostrowska – nauczyciel języka polskiego / wychowawca klasy I e;
  24. Beata Pardała – nauczyciel chemii;
  25. Agnieszka Piwowarska – nauczyciel historii / wiedzy o społeczeństwie / wychowawca klasy I f;
  26. Ewelina Podsiadło – nauczyciel języka niemieckiego / języka rosyjskiego;
  27. Małgorzata Pyzowska – nauczyciel podst. przedsiębiorczości/informatyki/wychowawca klasy III b;
  28. Małgorzata Radziejewska – nauczyciel języka angielskiego / wychowawca klasy II c;
  29. Ewa Stachura – nauczyciel języka łacińskiego / wiedzy o społeczeństwie;
  30. Ewa Stępień – nauczyciel chemii;
  31. Elzbieta Suliga – nauczyciel języka angielskiego / wychowawca klasy I a;
  32. Joanna Śliwa – nauczyciel języka polskiego;
  33. Joanna Śliz – nauczyciel języka niemieckiego / wychowawca klasy III a;
  34. Małgorzata Trelińska – nauczyciel biologii;
  35. Grażyna Węglarz – nauczyciel religii;
  36. Elżbieta Zygan – nauczyciel – bibliotekarz;
  37. Marek Zygan – nauczyciel wychowania fizycznego.

Prezydium Rady Rodziców

  1. Tomasz Barański – przewodniczący rady;
  2. Przemysław Kucharski – wiceprzewodniczący rady;
  3. Monika Ćwiklińska – skarbnik rady.

Prezydium Samorządu Uczniowskiego

  1. Weronika Kiljan – przedstawiciel uczniów;
  2. Julia Opałka – przedstawiciel uczniów;
  3. Patryk Rogowski – przedstawiciel uczniów.

Pracownicy Administracji i Obsługi Szkoły

  1. Anna Piórkowska – Rogoża – sekretarz szkoły;
  2. Małgorzata Piasecka – Łebek – główny księgowy;
  3. Anna Michalecka – specjalista ds. kadrowo – gospodarczych;
  4. Jolanta Chudzik – pracownik obsługi szkoły;
  5. Marianna Dziób – pracownik obsługi szkoły;
  6. Ewa Kaczmarska – pracownik obsługi szkoły;
  7. Wojciech Klimczak – pracownik obsługi szkoły;
  8. Bożena Różyc – pracownik obsługi szkoły;
  9. Zofia Smorąg – pracownik obsługi szkoły;
  10. Urszula Szymańska – pracownik obsługi szkoły;
  11. Wojciech Ziębiński – pracownik obsługi szkoły.

 

Współpracujemy z...

Hands

Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach

Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach

Uniwersytet Jana Kochanowskiego
w Kielcach

Politechnika Świętokrzyska w Kielcach

Politechnika Świętokrzyska w Kielcach

Politechnika Świętokrzyska
w Kielcach

Uniwersytet Jagielloński w Krakowie

Uniwersytet Jagieloński w Krakowie

Uniwersytet
Jagielloński
w Krakowie

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie

Uniwersytet
Papieski Jana Pawła II
w Krakowie

Odwiedź nas!