I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Reja w Jędrzejowie

Wczytuję...

flagi

Ogłoszenie o konkursie na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Macieja Rataja w Krzelowie

Opublikowano: 12-05-2021

Informacja dotycząca egzaminów maturalnych

Opublikowano: 30-04-2021

W związku ze zbliżającymi się egzaminami maturalnymi, które odbędą się w dniach od 4 do 21 maja 2021 r., dyrekcja szkoły zwraca się do wszystkich tegorocznych maturzystów Liceum, z prośbą o przypomnienie i uważną analizę informacji dotyczących organizacji egzaminów  maturalnych, przesłanych za pośrednictwem poczty elektronicznej przez sekretariat szkoły, a także komunikatów dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej: w sprawie harmonogramu przeprowadzania egzaminu maturalnego w 2021 roku oraz w sprawie materiałów i przyborów pomocniczych, z których mogą korzystać zdający na egzaminie maturalnym w 2021 roku, znajdujących się na stronie internetowej Centralnej Komisji Egzaminacyjnej (zakładka: Egzamin maturalny / Harmonogram, komunikaty i informacje).

Informacja dotycząca odbioru świadectw ukończenia Liceum

Opublikowano: 29-04-2021

Dyrekcja Szkoły, Wychowawcy Klas III, Grono Pedagogiczne, w związku z podsumowaniem nauki w Liceum, przekazują tegorocznym Maturzystom wraz z Rodzicami, serdeczne gratulacje z tytułu ukończenia szkoły oraz najlepsze życzenia: Zdrowia, Wytrwałości oraz Wszelkiej Pomyślności. Na podstawie uchwały Rady Pedagogicznej I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Reja w Jędrzejowie, zostały przygotowane świadectwa ukończenia szkoły, które w związku z sytuacją epidemii, będą wręczane w trybie indywidualnym, według przedstawionego poniżej harmonogramu (po wcześniejszym zwrocie wypożyczonych książek do Biblioteki Szkolnej, czynnej w godzinach odbioru świadectw). Dyrekcja Szkoły wraz z Wychowawcami Klas III informuje, iż odbiór świadectw ukończenia Liceum odbędzie się w Czytelni Szkolnej, zgodnie z zasadami bezpieczeństwa sanitarnego (maseczki, rękawiczki, zachowanie odległości). Osoby, które nie będą mogły odebrać świadectwa w przedstawionych poniżej terminach, mogą je odebrać w innym terminie w uzgodnieniu z sekretariatem szkoły (tel. 41 38 623 87).

Harmonogram indywidualnego odbioru świadectw:

  • klasa III a: dnia 10 maja 2021 r. (poniedziałek) godz. 13.00 – 15.00;
  • klasa III b: dnia 11 maja 2021 r. (wtorek) godz. 13.00 – 15.00;
  • klasa III c: dnia 12 maja 2021 r. (środa) godz. 13.00 – 15.00;
  • klasa III d: dnia 12 maja 2021 r. (środa) godz. 13.00 – 15.00.    

VIII Ogólnopolskie Dyktando Niepodległościowe „Po polsku o historii” – etap wojewódzki

Opublikowano: 18-04-2021

Dnia 10 marca 2021 r. o godz. 13.00 w naszej szkole, przedstawiciele wszystkich klas pierwszych i drugich, wzięli udział w etapie wojewódzkim VIII Ogólnopolskiego Dyktanda Niepodległościowego „Po polsku o historii”. Dziesięciu uczniów zmierzyło się z tekstem pt. „Niezłomni w słowie”. Dwie uczennice zostały laureatkami: Izabela Głowacka z kl. I c zajęła I miejsce, a Aleksandra Różańska z kl. II g – IV miejsce.

Serdecznie gratulujemy !!!

 

Życzenia wielkanocne

Opublikowano: 04-04-2021

Z okazji Świąt Wielkanocnych, dyrekcja szkoły składa: uczniom, rodzicom, nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi szkoły, a także emerytowanym pracownikom szkoły oraz osobom współpracującym z Liceum, najserdeczniejsze życzenia: Zdrowia, Spokoju, Wszelkiego Dobra i Pomyślności. 

Współpracujemy z...

Hands

Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach

Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach

Uniwersytet Jana Kochanowskiego
w Kielcach

Politechnika Świętokrzyska w Kielcach

Politechnika Świętokrzyska w Kielcach

Politechnika Świętokrzyska
w Kielcach

Uniwersytet Jagielloński w Krakowie

Uniwersytet Jagieloński w Krakowie

Uniwersytet
Jagielloński
w Krakowie

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie

Uniwersytet
Papieski Jana Pawła II
w Krakowie

Odwiedź nas!