I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Reja w Jędrzejowie

Wczytuję...

flagi

Informacja dotycząca pracy szkoły w trybie tzw. zdalnego nauczania

Opublikowano: 19-10-2020

Dyrekcja szkoły informuje, iż zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 16 października 2020 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID – 19, po uwzględnieniu sytuacji epidemiologicznej, zadania szkoły w czasie przynależności Powiatu Jędrzejowskiego do tzw. czerwonej strefy sanitarnej, będą realizowane w tzw. trybie zdalnym, ze szczególnym uwzględnieniem realizacji podstawy programowej w trybie tzw. zdalnego nauczania. W tym czasie,  zajęcia edukacyjne będą odbywały się w ramach obowiązującego planu zajęć dla poszczególnych klas, za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, w tym przede wszystkim poczty elektronicznej (tzw. maile klasowe) oraz wybranych komunikatorów elektronicznych. Szczegółowe informacje dotyczące organizacji pracy szkoły, w tym nauczania w tzw. trybie zdalnym, zostaną przekazane za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wszelkie bieżące informacje dla uczniów oraz rodziców,  będą zamieszczane na stronie internetowej szkoły, a także będą przesyłane za pośrednictwem poczty elektronicznej. W razie jakichkolwiek zapytań dyrekcja szkoły prosi o kontakt telefoniczny lub mailowy ze szkołą.

 

Wycieczka integracyjna

Opublikowano: 30-09-2020

25 września 2020 r. uczniowie klas pierwszych wraz z wychowawcami pojechali na wycieczkę integracyjną w Góry Świętokrzyskie.

Zajęcia integracyjno – adaptacyjne

Opublikowano: 23-09-2020

 

W dniach 11- 17 września 2020 r. w naszej szkole odbywały się zajęcia integracyjno – adaptacyjne „Razem w naszej szkole” dla uczniów klas pierwszych.

Wolontariat i Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną

Opublikowano: 22-09-2020

 

 

Wolontariusze „Iskierki Reja” uczestniczyli w corocznym przedsięwzięciu organizowanym przez Stowarzyszenie „OLIGO” , pomagającym osobom z niepełnosprawnością intelektualną. Były to piękne godziny integracji: wspólnych śpiewów, zabawy, konkursów. Wolontariusze znakomicie poradzili sobie          z  tym zadaniem; była to też inauguracja uczniów z kl. 1C w roli wolontariuszy.

Narodowe Czytanie „Balladyny” Juliusza Słowackiego

Opublikowano: 17-09-2020

Nasze Liceum wzięło udział w IX edycji ogólnopolskiej akcji „Narodowe Czytanie”.

Wolontariusze „Iskierki Reja” oraz grupa uczniów z kl. 1C czytali „Balladynę” w Miejsko – Gminnej Bibliotece Publicznej w Jędrzejowie w baśniowej, leśnej inscenizacji.

W czytelni, w scenerii oddającej tajemniczy nastrój romantycznego dramatu młodzież z klas pierwszych wysłuchała interpretacji fragmentów „Balladyny” przygotowaną przez uczniów z kl. 2A.

Współpracujemy z...

Hands

Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach

Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach

Uniwersytet Jana Kochanowskiego
w Kielcach

Politechnika Świętokrzyska w Kielcach

Politechnika Świętokrzyska w Kielcach

Politechnika Świętokrzyska
w Kielcach

Uniwersytet Jagielloński w Krakowie

Uniwersytet Jagieloński w Krakowie

Uniwersytet
Jagielloński
w Krakowie

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie

Uniwersytet
Papieski Jana Pawła II
w Krakowie

Odwiedź nas!