Z okazji ¶więta Helloween odbył się w szkole konkurs. Zorganizowali go i prowadzili uczniowie kl. Ig pod kierunkiem wychowawczyni, mgr Małgorzaty Radziejewskiej oraz mgr Agnieszki Osińskiej.

W imprezie wzięli udział przedstawiciele poszczególnych klas. Uczestnicy musieli wykazać się wiedz± na temat historii Halloween, a także znajomo¶ci± obyczajów zwi±zanych z tym ¶więtem. Przeprowadzona została również konkurencja na najciekawsz± dynię (‘Jack-o-lantern’) oraz najbardziej oryginalny strój. Tutaj liczyła się pomysłowo¶ć oraz sposób prezentacji. Uczestnicy wykazali się nie lada odwag± w trakcie konkurencji „soczek-smoczek”, kiedy to należało wypić z u¶miechem szklankę soku z cytryny. Niemal wszyscy zawodnicy podołali temu zadaniu!

Wyczynom uczestników bacznie przygl±dało się Jury; klasyfikacja po podliczeniu wszystkich punktów:  I miejsce- kl. II f, II miejsce- kl. IIg, III miejsce- kl. I b. Zwycięzcom gratulujemy, wszystkim pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.

Organizatorzy.